Youtube mp3 indirme yöntemleri

Youtube mp3 indirme işlemi bilgisayar kullanıyorsanız bazı hizmet veren siteler üzerinden hızlıca yapabileceğiniz bir işlem.

YouTube hakkında merak edilen olaylardan biri MP3 dönüştürme işlemleri. YouTube’de sevdiğiniz veya hoşunuza giden bir video olduğunda bu bir şarkı olabilir yada bir ders videosu olabilir videoyu MP3 formatına çevirebilirsiniz .. Ayrıca bilgisayarda yüklü olan programlardan desktelenen formatlarada dönüştürüp (Convert ) işlemiyle bilgisayarınızın desteklediği formatta indirmeniz mümkündür. Dönüştürücü bu işlemleri yapmaktadır. Dönüştürme nasıl gerçekleştirilir? Klavızumuzu okuyun ve convertleme hakkında merak edilenleri öğrenin

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ

youtube mp3

Youtube şuan dünyanın en gelişmiş ve takibi en çok saplanan içerik platformu.Tabi youtube’nin nimetlerinden faydalanırken aynı zamanda öğretici , eğlence müzik ve diğer kategorilerde bir çok paylaşım sunulmaktadır.İnternetimizin olmadığı ve youtube’a sık sık giremediğimiz zamanlarda ihtiyacımızı karşılacak dosyayı bünyemizde barındırmamız gerekiyor.İşte burada youtube’den download eden araçlar karşımızıa çıkmaktadır.Bu araçlar dosyayı istediğimiz formatta indirmemize imkan sağlayarak video formatını cihazımızda çalışacak hale getirerek dönüştürüyor.Yüzlerce ses ve video formatı var. Biz işimize yarayanları kullacağız elbette .Kullanım alanlarına bağlı olarak mp3,mp4,wma, flv ve bir çok ses ve video formatı var. Bazı siteler seçtiğiniz linki istediğiniz formatta indirme linkini e-mail adresinize göndererek daha sonra indirmenizide sağlıyorlar. Bu açıdan değişik ve güzel bir özellik .

Arama motoruna “YouTube MP3” şeklinde yazarak karşınıza çıkan web siteleri tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz internet sitesinin güvenilir olup olmadığına dikkat ediniz. Bazı korsan siteler bilgilerinizi hedefliyor olabilirler.

  • Web sitelerinde yer alan bir arama çubuğuna youtubeden aldığınız indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın göreceksiniz.
  • Convert butonuna tıklayın.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra işlem tamamlanma süresi gösterilmektedir. Biraz bekleyin.
  • Bu işlem tamamlandığında Browserden otomatik olarak kayıt etmek istediğiniz yer çıkar.
  • Kayıt olacağı dosyayı seçip onayladıktan sonra dosyanız istediğiniz yere inecektir.

Bilgisayarınızdan indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz . Aynı zamanda tablet ve telefon kullanırken de bu işlemi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken arama motoruna convert to mp3 from youtube yazabilirsiniz. Güvenilir uygulamalar arasından çok fazla iyi yorum ve puan almış uygulamaları tavsiye ediyoruz.

Değerli Üyelerimiz için kodladığımız hızlı vew ücretsiz ULPOW YOUTUBE Mp3 / Mp4 Downloader i indirmek için TIKLAYIN

Program kurulum gerektirmez . Yapmanız gereken rar dosyasını çıkartmak ve kullanmaya başlamak. İddia ediyoruz programımız en hızlı download eden yazılımlardan birisidir.

ulpow youtube downloader

İndirdiğiniz dosyaları mutlaka virüs taramasından geçiriniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki ver
+1
+1
+1
2
+1
+1
+1
+1
1

Bir Cevap Yazın