Twitter video indirme Adım adım çok kolay

Twitter video indirme işlemleri nasıl yapılır bu yazımızda bu işlemleri öğreneceğiz.Programsız yöntemimizi inceleyin. Ek olarak tüm tavsiye ettiğimiz uygulamalar uzmanlarımız tarafından misafirlerimizin güvenliği için testten geçirilmektedir.Amacımız en doğru bilgiyi sizlere ulaştırmaktır.

Twitter video indirme nasıl yapılır? – Twitter video indir

REKLAM

Kullandığınız tarayıcı ( İnternet Explorer- Google Chrome – Mozilla Firefox ) vb ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.İlk olarak indirmek istediğiniz videonun ilgili tweet URL adresini seçip kopyalamanız gerekiyor. Bunun için Twitter’da ilgili tweet’in bulunduğu sayfada sağ üst tarafında bulunan ok işaretine tıklayarak “Tweet’in bağlantı adresini kopyala” seçenğini işaretliyoruz.

Twiter Video Downloader linkini tıklayarak açılan sayfada Twitter URL’sini girin.. yazan yere kopyalamış olduğunuz URL’yi yapıştırarak indir butonuna basıyoruz.

Bu adresin hizmetleri ; twitter videolarını mp4, mp3 ve gif dosyalarına kolayca dönüştürebilir, indirebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. bu hizmet bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için geçerlidir.Aşağıdaki görselimizde sizler için örnek kopyaladığımız bir URL’ye ait indirme işlemini göstermektedir. Formatı ve kalitesini seçtikten sonra indir butonuna tıklamanız istenirse bilgisayarınıza kayıt edeceğiniz klasörü seçmenizi isteyebilir.

ULPOW.COM İNSTAGRAM GÖNDERİLERİMİZDEN BAZILARI

Ulpow.com İnstagram Gönderilerimizden Bazıları

Youtube Mp3 İndirme Seçenekleri için Tıklayın

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki ver
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1

Bir Cevap Yazın