Netflix üyelik alma bu fırsatı kaçırmayın

Netflix nedir?

Netflix üyelik alma ; Netflix, 190’dan fazla ülkede 193 milyon ücretli üyeliğiyle çok çeşitli tür ve dillerde dizi, belgesel ve uzun metrajlı filmlerin keyfini çıkaran dünyanın önde gelen eğlence yayın hizmetidir. .

Netflix üyelik alma nasıl yapılır.

Netflix üyelik almak için kayıt sayfası linkine tıklayıp yazımızı takip ediniz

Üyeler internete bağlı herhangi bir ekranda diledikleri zaman, istedikleri yerde izleyebilirler. Üyeler, reklam veya taahhüt olmaksızın oynayabilir, duraklatabilir ve izlemeye devam edebilir. Harika yapımlara yasal olarak ilk ay üyeliği neredeyse ücretsiz

netflix-kayit
netflix-kayit

Netflix üyelik alma işleminde tıkladığımız bağlantının açılmasından sonra yapacağımız şey Görselde ok tuşuyla gösterilen yere E-Mail adresimizi yazıp “1,99 TL ödeyerek şimdi deneyin” butonunu tıklamaktır. Burada yazacağımız E-mail adresimiz aboneliğimizi başlatacağımız hesabımıza tanımlı olacağından şifresini unutmadığınız bir e-mail adresi girmeniz gerekmektedir.Bir sonraki adıma geçelim.

netflix-kayit-2
netflix-kayit-2

Netflix üyelik alma işleminde bu adımda kırmızı ok ile gösterilen yerlerin ilkine E-Posta adresimiz tanımlı olarak gelmektedir. Burada yapmanız gereken güçlü bir şifre oluşturmak.Kolay tahmin edilebilir olmaması gerekiyor.

netflix-kayit-3
netflix-kayit-3

Bir sonraki adımda bilgileri doldurmanız gereken satırlar şöyledir.

  • Adı
  • Soyadı
  • Kart Numarası
  • Son Kullanma Tarihi
  • Güvenlik kodu CVV

Bu kısımları doldurduktan sonra Teklif sona erdikten sonra ayda 41,99 TL yazan yeri plan değiştirerek özelleştirebilirsiniz.

Son olarak kabul ediyorum butonunu işaretleyip ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATIN butonuna tıklıyoruz ve gerekli kredi kartı sahiplik işlemlerini onayladıktan sonra üyeliğimiz aktifleşmiş ve e-mail adresimize tanımlanmış oluyor ve ardından sizi sisteme otomatik olarak bağlıyor.Eğer yönlendirme işlemi olmazsa oturum açma sayfasına gidip kayıt olduğunuz E-posta adresinizi ve Parolanızı yazarak sisteme oturum açabilirsiniz.

netflix-oturum-açma-sayfası
netflix-oturum-açma-sayfası

Netflix yeni dizilerden bir kaç örnek

1.Ratched

Ratched dizisi trailer

Birinin sana merhamet etmesini hak ediyorsun. American Horror Story’nin yaratıcısından, dünyanın en ikonik karakterlerinden biri olan Nurse Ratched’ın kökenine tanık olun. Sarah Paulson, 18 Eylül’de Netflix’e gelecek olan Ratched’da başrolde.

2.Enola Holmes

Enola holmes dizisi trailer

Sherlock’un genç kız kardeşi Enola Holmes, annesinin kayıp olduğunu keşfettiğinde, onu bulmaya başlar ve ünlü erkek kardeşini alt edip gizemli bir genç Lord’un etrafındaki tehlikeli bir komployu ortaya çıkarırken kendi başına süper bir dedektif olur. Millie Bobby Brown, Sam Claflin, Henry Cavill ve Helena Bonham-Carter’la başrolde. Yönetmen: Harry Bradbeer

3.Away

away dizisi trailer

Size Friday Night Lights’ı getiren vizyonerden, iki kez Akademi Ödülü sahibi Hilary Swank’ın oynadığı destansı, duygusal bir aşk ve fedakarlık hikayesi geliyor.

Keyifli seyirler.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki ver
+1
+1
+1
1
+1
+1
+1
+1

Bir Cevap Yazın