Kullanım Koşullarımız

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Ulpow.com sitesinde yer alan yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Sitemizden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ulpow.com sitemizde bulunan bir bilgi, fotoğraf, yorum veya grafik nedeniyle oluşan risklerden, doğabilecek olası şikâyet ve sorunlardan sorumlu değildir.

Kullanıcı tüm bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisindedir. Ulpow.com’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir ve kullanıcı kullanım koşullarını okuyarak sitenin bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Sitemizde bir bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikâyetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.

Sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir.