İnstagram hesap dondurma linkleri güncel

İnstagram hesap dondurma ve silme işlemini anlatmadan önce kendi kulvarında 1 milyarı aşkın kullanıcı sayısı olan güçlü altyapıya sahip sosyam medya uygulamasıdır. Bu yazımızda hesap silme , hesap dondurma işlemlerini anlatacağız. İşte instagram hesabı nasıl silinir veya dondurulur sorusunun yanıtı ve bu konuyla alakalı merak edilenler…

instagram giriş sayfasıdır.
giriş ekranı

Harika fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de, Instagram hesap dondurma ve silme nasıl yapılır sorusunun cevabı. Gerek mobil gerek masaüstünden nasıl hesaplarını kapatacağını araştıran insanlar için hesap dondurma ve silme linkini paylaşıyoruz. İşte sizlere hesap silme ve hesabı dondurma linkleri

Hesap silme ve Hesap dondurma linkleri 2020

instagram hesap dondurmna işlemleri
instagram hesap dondurma

İnstagram hesap dondurma ekranı

Hesap dondurma işlemini geçici olarak gerçekleştirdiğinizde profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. Hesap dondurma için;

INSTAGRAM HESAP DONDURMA İÇİN TIKLAYINIZ

instagram hesap geçici olarak kapatma
hesap dondurma sayfası
  1. instagram.com’a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapınız.İnstagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.
  2. Sağ üst kısımdaki instagram simgesine dokunup tıkladıktan sonra Profil düzenlemeyi seçiyoruz.
  3. Ekranda alt tarafa inip , sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat’a basıp işleme devam ediyoruz
  4. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusu burada karşımıza çıkıyor

İnstagram hesap silme ( Kalıcı kapatma işlemi )

instagram hesap silme işlemleri
instagram hesap silme

Instagram uygulamasına veya sitesine öncelikle kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor.Hesabınıza giriş yapmadan bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Hesap silme sayfasına gitmek için tıklayın ardından yazımızı takip ediniz.

Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır kutudan bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir neden seçtiğinizde görünür.

Hesabımı kalıcı olarak sil’e tıklayın veya dokunun.

Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabını Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adına tıklayın, kullanıcı adının yanındaki simgesine dokunun/tıklayın ve Çıkış Yap’ı seçin. Silmek istediğiniz hesapla tekrar giriş yapın ve yukarıdaki talimatları izleyin.

Güvenlik nedenleriyle, bir hesabı sizin için silemiyoruz. Hesabınızı silmek için hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız. Şifrenizi hatırlamıyorsanız instagramı hesabınızı kayıt ettiğiniz Email veya telefona şifre sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki ver
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1

Bir Cevap Yazın