Chrome Mağaza eklentileri

Chrome Mağaza eklentileri , teknoloji devi google’ın kullanıcılarına ücretisiz olarak sunduğu ; tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz browser ile eş zamanlı yükleyebileceğiniz yazılımlardır.

Google chrome Mağaza özelliklerini kullanabilmek için cihazınızda yüklü değilse Google Chrome tıklayıp indirebilirsiniz.Google chrome ile tüm cihazlarımızı senkronize hale getirip kullanabilirsiniz.Hem de çok hızlı ve anlaşılır şekilde

Mağaza ve Özellikleri

Chrome eklentisini yükledikten sonra sıra harika eklentileri kullanmaya geldi. Linkimizden Google chrome mağaza’ya ulaşabilirsiniz. Tıklayın ; Google Chrome Mağaza.

Mağazaya ulaştıktan sonra size kalan en uygun eklentileri seçip kullanmak yinede sizler için çok kullanılan ücretsiz eklentileri listeledik.

Chrome Mağaza Eklentileri

TUNEYOU

tuneyou eklentisi
tuneyou eklentisi

Türkiye’den ve dünyanın farklı bölgelerinden 50.000 den fazla radyo kanalını dinlemenizi sağlar.Sevdiğiniz radyo kanallarını bir liste haline getirip , dinlediğiniz radyoda şarkının adını görüntüleyebilirsiniz.Bu uygulama aynı zamanda android cihazlarda kullanılabilinir.

Google Mail Checker

google-mail-checker
google-mail-checker

Google Mail gelen kutunuzdaki okunmamış iletilerin sayısını görüntüler. Ayrıca, düğmeyi tıklayarak gelen kutunuzu da açabilirsiniz.

Hola Free VPN Proxy Unblocker

hola eklentisi
hola eklentisi

Hola VPN ile ülkenizde, şirketinizde veya okulunuzda engellenen web sitelerinin engelini kaldırın. Hola ücretsiz ve kullanımı kolaydır!
Ülkenizde, şirketinizde ve okulunuzda engellenen veya sansürlenen web sitelerine erişin ve ücretsiz Hola Unblocker VPN proxy hizmeti ile medya akışı yapın.Ücretsiz sürümle çoğu web sitesinin engelini kaldırın. Tüm web sitelerinin engelini kaldırmak veya trafiğinizi güvence altına almak için PLUS’a abone olun.Hola, daha hızlı ve daha açık bir İnternet sağlayan ücretsiz ve reklamsız bir VPN proxy hizmetidir.
Hola VPN, bölünmüş tünelleme teknolojisini kullanan dünyanın en hızlı engel kaldırıcısıdır.

TextOptimizer

text-optimizer
text-optimizer

TextOptimizer, kısa ve öz yazmanıza yardımcı olan bir yazma yardımcısı aracıdır.okuyucularınız için zengin ve optimize edilmiş yüksek kaliteli ve hedeflenmiş içerik yazmanız bu eklenti sayesinde mümkündür.Uygulamada paylaşacağınız içeriği Google ve Bing gibi arama motorları için optimize edebilirsiniz.İçeriğinizi yüksek kaliteli ve hedef kitleye uygun yazmanıza olanak tanıyan bir eklentidir.

Flash Video Downloader

flash-video-downloader
flash-video-downloader

Flash Video Download en popüler medya formatlarını, flash videoları indirir ve mp4, mov ve çok daha fazlası gibi en popüler medya formatlarıyla çalışır.En sevdiğiniz canlı yayınları izlerken onları da kaydedebilirsiniz.Tarayıcıdaki uzantının simgesine tıklamanız yeterlidir ve saniyeler içinde neredeyse tüm web sitelerinden indirmeye başlayabilirsiniz.

Desteklenen video formatları

  • Mp4
  • Mov
  • Fly
  • Webm

SMARTPDF

smartpdf
smartpdf

Akıllı PDF dönüştürücü, en popüler formatların Pdf formatına dönüştürme işlemini sağlar ve çevirimiçi bir hizmet olmakla beraber Word,Excel,PPT ve JPG formatlarını PDF’ye dönüştüren bir eklentidir.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki ver
+1
+1
+1
+1
+1
1
+1
+1

Bir Cevap Yazın